Hesaplı, işe yarayan ve bebeklerinizin kullanırken sevebileceği ürünler almak her anne-baba için önemli… Özellikle “Olsa iyi olur” denilen bir takım eşyaları uygun fiyata alabilmek ve faydalanabilmek ekonomik açıdan planlama yapan her ailenin fazlasıyla işini kolaylaştırıyor. Bu yazıda on adet ürünü sizin için derledik.

1- Oyun Parkı

Fotoğraf: Çocuk Market

İşiniz olduğunda, misafirleriniz geldiğinde veya yoğun bir anınızda çocuğunuzu güvenle bırakabileceğiniz bir oyun alanı istiyorsanız bu oyun parkı hem işlevsel, hem de çocuğunuz 25 kiloya gelene kadar kullanıma uygun… Ürünün detaylarını hemen buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

2- Titreşimli Yatak Yanı Beşik

Fotoğraf: Çocuk Market

Bebeğiniz daha rahat uyusun, uyurken yanınızda olsun mu istiyorsunuz? Hem alt değiştirme-hem emzirme hem de beşik görevi gören bu ürün sizin için oldukça ideal olabilir. Uygun fiyatıyla dikkatinizi çekebilecek olan ürünü hemen buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.

3- Oyuncaklı mama sandalyesi!

Fotoğraf: Ebebek

Eğer yemek yeme öğretisini daha eğlenceli bir hale getirmek ve çocuğunuz ve yemek arasında bu şekilde keyifli bir bağ kurmak istiyorsanız bu mama sandalyesi ihtiyacınız olan şey olabilir. Detaylarını hemen buraya tıklayarak inceleyebileceğiniz bu ürün, uygun fiyatıyla dikkat çekici…

4- Çift Yönlü Bebek Arabası

Fotoğraf: Ebebek

Eğer bir fiyat performans ürünü arıyorsanız ve acil ihtiyacınız varsa bu ürüne göz atmak isteyebilirsiniz. Ürünün detaylarını hemen buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz. “Fiyat-performans” ürünü olduğunu unutmadan incelemenizi şiddetle öneririz.

5- Bebek hamağı!

Fotoğraf: Civilim

0-2 yaş arası bebekleriniz için kullanabileceğiniz bu ürün, farklı renk seçenekleri ve gaz sancısını önleyen minderi ile dikkat çekici… Detaylarını buradan inceleyebileceğiniz ürünün fiyatı uygun, en az iki senelik kullanım ömrü ile de bebeğinize tatlı uyku saatleri alışkanlığı kazandırmak için ideal…

5- Dikkat Geliştirme Seti!

Fotoğraf: Joker

21 ay ve üzeri çocuklarınızla gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu eğitim seti; renklerin, şekillerin, rakamların ve daha fazlasının söz konusu yaş grubunda daha çabuk öğrenilmesini sağlıyor. Özelliklerini buraya tıklayarak inceleyebileceğiniz ürün, işe yarayacak ve beğeneceğiniz bir alternatif olabilir.

6- Oyun Halısı!

Fotoğraf: Toyzzshop

Her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz ve 0-3 yaş arası bebeğinizin kullanabileceği bu oyun halısı renkli yapısı ile de oldukça dikkat çekici… Ürünün detaylarını hemen buradan inceleyebilirsiniz.

7- Müzikli Uyku Arkadaşı!

Fotoğraf: Fisher Price

Dilediğiniz yere yanınızda götürebileceğiniz, çocuğunuzun daha rahat uykuya dalabileceği bir ortam yaratacak olan bu uyku arkadaşı uygun fiyatıyla da dikkat çekici… Detaylarını buradan inceleyebileceğiniz ürün farklı ses seçenekleri ile de güzel bir seçenek…

8- Büyülü Yıldızlar

Fotoğraf: Mothercare

Uyku için ideal bir uyku arkadaşı istiyorsanız kesinlikle göz atmalısınız. Fiyatı diğer ürünlerden biraz daha fazla olsa da uzun yıllar boyu kullanabilecek olmanız işin olumlu tarafı… Ürünün detaylarını ise buradan inceleyebilirsiniz.

9- Myamaki Kanguru

Fotoğraf: Chicco

Hem ebeveynler, hem de bebek için maksimumum rahatlık garantisi veren bu ürüne özellikle bir kanguru arıyorsanız mutlaka göz atmalısınız. Özelliklerini ise buradan inceleyebilirsiniz.

10- 2-si-1 Arada Emekleme Arkadaşım

Fotoğraf: Fisher Price

2-si-1 Arada Emekleme Arkadaşının farklı müzik modları ve dans eden, hareketli rengarenk ışıkları ile bebeğiniz bu ürünü çok sevecek. Ürünün detaylarını ise buradan inceleyebilirsiniz.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Komik Komik
0
Komik
Bayıldım! Bayıldım!
8
Bayıldım!
Garip Garip
4
Garip
Sevmedim Sevmedim
15
Sevmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı