Bir türlü uyumayan bir bebeğiniz olduğunda, kendinize verebileceğiniz en güzel hediye seçeneklerinden biri uyku yardımcılarıdır. Bebeğinizin, daha iyi uyuması ve daha kısa sürede uykuya dalmasına yardımcı olmak ve bebeklerin uyku sorununa çözüm bulmak için kullanabileceğiniz 10 muhteşem ürünü sizler için derledik!

Bebeğin Uyku Sorununa Çözüm Sunacak 10 Yardımcı:

1.Akıllı Beşik 

Otomatik olarak sallanan bir makine olan akıllı beşikler, bebeklerin gece uykusunu güvenli bir şekilde yeni bir seviyeye taşıyan yenilikçi ürünlerdir. Akıllı bir beşik, aynı zamanda bebeğiniz ağlamaya başladığında otomatik olarak hareket işlevini başlatır. Ancak, bir akıllı beşik ucuz değildir. Yine de, uykudan en çok mahrum kaldığınız ilk 3-4 aylık dönemde, size daha fazla gece uykusu sağlayabilir.

  1. Akıllı Bebek Takip Kiti

Yeni ebeveynler, bebeklerinin nefes alıp almadığı konusunda sürekli olarak endişeli olabilir. Bu nedenle, akıllı bebek takip kiti çok işinize yarayabilir. Geceleri daha rahat bir uyku çekmenize yarayacak mükemmel bir ürün olan akıllı bebek takip kiti; bebeğinizin oksijen seviyelerini tespit ederek, herhangi bir sorun olması durumunda sizi uyarır.

Tabi ki, bazen yanlış alarmlar da olabilir ancak pek çok kullanıcı, bu tarz kitler hakkında harika yorumlar yapmaktadır. Özellikle de endişeli bir ebeveynseniz, zihninizi rahatlatmak için bu ürünlerden satın alabilirsiniz. Akıllı bebek takip kiti, yeni ebeveynler için aynı zamanda harika bir hediye seçeneğidir!

  1. Bebek Susturucu

Adının kulağa tuhaf geldiğini biliyoruz. Ancak, bir bebek susturucu gerçek ebeveynler tarafından geliştirilmiş hayat kurtarıcı bir üründür. Ödüllü bir ürün olarak, bir bebeğin şekerleme yapmasına ya da gece uykusuna dalmasını kolaylaştırır. Yürüyüşe çıktığınızda bebek arabasına ya da geceleri bebek beşiğine yerleştirebilirsiniz.

  1. Dijital Bebek Kamerası

Dijital bir bebek kamerası, bebeğinizin değil sizin daha iyi uyumanız için tasarlanmış bir üründür. Özellikle de, yenidoğan ebeveynleri bebekleri konusunda sık sık endişelenip onu kontrol etme ihtiyacı duyarlar. Bu endişeyi ortadan kaldıran dijital bebek kameraları, ondan uzak olsanız bile daha rahat bir uyku çekmenize yardımcı olur.

5.Hipoalerjenik Oyuncak Hayvanlar

Hipoalerjenik oyuncak hayvanlar, nefes alabilen yapısı ile bebekler için bir yatıştırıcı olarak tasarlanmıştır. Hava akışına izin veren örgü kumaştan yapılan bu oyuncaklar, küçük bir bebek için harika bir uyku başlangıcı sağlayabilir.

Önerilen Makale:

Bebeğiniz için genellikle hangi oyuncak markasını tercih ediyorsunuz?

  1. Gürültü Makinesi

Farklı ses ve ortam gürültüsü seçeneklerine sahip olan gürültü makineleri, bebeğinizin uykuya dalmasına yardımcı olmasının dışında, uykuda kalma süresini de uzatmaktadır. Pek çok gürültü makinesinde, zamanlama seçeneği de vardır. Ayrıca, taşınabilir olduğundan seyahat ederken de yanınızda götürebilirsiniz. Böyle bir makine, yalnızca bebeğinizin değil, tüm aile bireylerinin daha iyi uyumasına yardımcı olacak!

Önerilen Makale:

Bebeğinizi Uykuya Nasıl Hazırlamalısınız?

  1. Silikon Emzik

Piyasada çok farklı silikon emzik seçeneği var. Chicco’nun bebeğiniz uyurken de rahatsız olmayacağı şekilde tasarladığı silikon emzikler, bebeğinizin solunumunu desteklerken, ağzında tutmasını da kolaylaştırır. Bu da, daha uzun süreli bir uyku anlamına gelir.

  1. Organik Tulumlar

Yenidoğan bebekler için tasarlanmış organik pamuktan üretilen organik tulumlar, küçük bebeğinizin narin cildine zarar vermeyen, ekstra yumuşak bir yapıya sahiptir. Ayrıca, pek çoğu boydan boya fermuara da sahiptir. Bu detay, şuanda sizin için çok fazla anlam ifade etmiyor gibi gelebilir. Ancak, gece yarısı bebeğinizin bezini değiştirmeniz gerektiğinde çıtçıtlarla uğraşma zahmetinden de kurtulmuş olacaksınız.

  1. Salıncak Koltuğu

Bebeklerin daha iyi uyumasında klasikleşmiş ürünlerden biri. Özellikle de, gündüz uykularında çok işe yarıyor. Yatış pozisyonunda mutlu bir şekerleme yapmayan bir bebekle henüz tanışmadık!

Önerilen Makale:

Bebek Nasıl Sakinleştirilir?

  1. Lavantalı Banyo Ürünleri ve Aromaterapi Yağları

Lavanta aroması, gevşetici ve sakinleştirici etkiye sahiptir. Bu nedenle, pek çok banyo bakım ürününde kullanılır. Bebeğinizin gece rutini banyo yapmayı içeriyorsa, gerçek lavanta kokulu ürünlerden yardım alabilirsiniz. Bebeğinizin banyo suyuna bir damla lavanta yağı eklemeyi de düşünebilirsiniz. Bunu yaparken, hangi yağı kullandığınız dikkat etmelisiniz. Doğal olmayan yağlar, bebeğinizin cildini tahriş edebilir. Bu nedenle, aldığınız ürünün alerjik bir reaksiyona neden olmadığından emin olmak için, çok az miktarda kullanarak test etmelisiniz. Lavantanın dışında adaçayı ve papatya yağını da tercih edebilirsiniz.

Önerilen Makale:

Hayatınızı Kolaylaştıracak 13 Dahi Bebek Ürünü


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

Sizin Tepkiniz Nedir?

Komik Komik
0
Komik
Bayıldım! Bayıldım!
0
Bayıldım!
Garip Garip
0
Garip
Sevmedim Sevmedim
0
Sevmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir format seçin
Kişisel Test
Kişiliğe dair bir şey ortaya çıkarmayı amaçlayan sorular dizisi
Basit Test
Bilgiyi kontrol etmek isteyen doğru ve yanlış cevaplı sorular dizisi
Anket
Karar vermek veya görüş belirlemek için oylama yapmak
Serbest Yazı
Yazılarınıza Görseller Bağlantılar Ekleyebilirsiniz
Liste
Klasik İnternet Listeleri
Geri Sayım Listesi
Klasik İnternet Geri Sayım Listeleri
Açık Liste
Kendi öğenizi gönderin ve en iyi sunum için oy verin
Oylanabilir Liste
En iyi liste öğesine karar vermek için yukarı veya aşağı basın
Fotoyla Anlatım
Kendi resimlerinizi yükleyin ve birşeyler anlatın
Video
Youtube, Vimeo veya Vine Kodları
Ses
Soundcloud veya Mixcloud İçerikleri
Görsel
Fotoğraf veya GIF
GIF
GIF Formatı