Ebeveyn Olmak zordur. Bebeği daha sağlıklı bir şekilde uyutmaktan, banyo süresini kolaylaştırmaya, tıkalı burunları rahatlatmaya kadar araştırmak için çok şey var. Bizde size fikir vermesi için dünyada yaygın olarak kullanılan ve kabul gören markalardan bir liste oluşturduk. Bu akıllı ürünler ebeveynlik yorgunluğunuzu tam anlamıyla gidermese de, bebeğinizin ve sizin hayatını biraz daha kolaylaştırmaya yardımcı olacaklardır.

Bebeğinizi Kucaklayacak Ekstra Bir El

4moms Mamaroo 4.0 App Ana Kucağı

Bebekler her zaman kucaklanmak ister. Ama arada sırada bebeğinizi bırakıp işlerinizi de halletmek zorundasınız. Bu dahi anakucağı burada devreye giriyor. Ebeveynlerin yaptığı gibi hareket edecek şekilde tasarlanan bu üründe, bebeği yatıştırmak ve onları mutlu etmek için beş farklı hareket ve hız ayarı bulunur, böylece ellerinizi birkaç dakikalığına dinlendirebilirsiniz. Üründe ayrıca anne karnından alışık olduğumuz “White noise” adı verilen ve bebeği rahatlatan sesler de bulunur.

Bebek Uyku Minderi

DockATot Deluxe Uyku Minderi

Bebekler rahimdeki eski güzel günleri hatırlatan şeylere bayılırlar.  DockATot bu rahat, güvenli havayı verir. Sekiz aya kadar olan bebekler için için şekerleme yapmak, oynamak, karnı üzerinde durmak ve hatta bebek bezi değiştirmek için rahat bir yerdir. Ev veya seyahat için mükemmel olan bu hafif, taşınabilir minderleri gittiğiniz her yere götürebilirsiniz.

Akıllı Gece Lambası

SOAIY Led Gece Lambası

Bu gece lambası bebek odası için akıllı bir üründür, çünkü tam olarak bebeğinizin odasında ufaklık uyuken ihtiyacınız olan ışığı sağlar — ne az, ne fazla. Bebeğin uyuması için yeterince karanlık ama ebeveynlerin organize olabilmesi için yeterince aydınlık. Ayrıca ürün, ampul değiştirmeye ihtiyaç duymaz ve alacakaranlıkta otomatik olarak açılıp şafakta kapanır.

Eldiven Dişlik

Mouthie Mitten Eldiven Dişlik

Bebekler diş çıkarırken neyi ısırmayı sever? Tabi ki kendi ellerini. BPA- ve ftalat içermeyen silikon dişlik bebeğin eline sığar (sol veya sağ, değiştirilebilir) böylece keyif aldıkları şeyleri dişlemeye devam ederler. Ayrıca Mouthie Mitten marka eldivenler bir buruşma sesi çıkarır, bu yüzden bebek dişlerini karışken aynı zamanda eğlenir.

Yer Tasarruflu Küvet

Boon Katlanabilir Küvet

Boon Naked’ı diğer lavabo tarzı küvetlerden farklı kılan nedir? Bu ürün yenidoğan bebekler için bir ucunda yaslayabilecekleri bir şekle sahiptir ve bebek büyüyüp banyosunda oturmaya hazır olduğunda kolayca genişletilebilir. Kaymaya dayanıklı bir tabana ve boşaltma tapasına sahiptir, mutfak tezgahının üzerine, zemine veya küvete oturabilir ve bebeğiniz yürümeye başlayana kadar kullanılabilir, bu da uzunca bir süre için kullanabileceğiniz bir yatırım demek. Bebek banyo yapmadığında tabanı düzeltilebilir ve depolama alanı olarak kullanılabilir, yada bir yere asılıp bekletilebilir.

Annesütü Biberonları

Medela Annesütü Şişeleri

Bu BPA içermeyen şişelere doğrudan sütünüzü pompalayabilirsiniz, bu sayede kolayca depolayabilir ve bebeğinizi besleyebilirsiniz. Şişeler tüm Medela göğüs pompaları ile uyumludur ve depolama, seyahat ve dondurmak için sızdırmaz vidalı kapaklarla birlikte gelir.

Çorap Çıkarmalara Çözüm

Sock Ons Çorap Tutucu

Ne kadar soğuk olursa olsun, çocuklar çoraptan nefret eder. O küçük parmaklarla oynamayı ne kadar sevseniz de ayağının çıplak olmasını istemezsiniz. Sock Ons, bebeğin çoraplarının üzerinden geçerek, en kararlı ufaklıkların bile çoraplarını çıkarmasını engeller, ayaklarını rahat ve sıcak tutar.

Formül Biberonları

 

Mixie Baby Biberon

Bu şişe, bebeğini formül mama ile besleyen anneler için süper uygundur, çünkü formül bölümlerini önceden ölçek ile doldurur, evden çıkarken hazır bir şişe alıp gidersiniz. Formül şişenin üzerinde ayrı bir bölmede saklanır; Beslemeye hazır olduğunuzda, şişenin alt kısmını itmeniz yeterlidir ve formül serbest şişenin içine bırakılır. Kit, bir şişe, bir formül dağıtıcı eki ve kapaklı bir anti-kolik emzik içerir.

Hızlı Isıtıcı

Philips Avent biberon ısıtıcı

Aç bebeğiniz ağlarken, bir şişenin ısınmasını beklemek bazen sizi strese sokabilir. Philips Avent Hızlı ısıtıcı sadece birkaç dakika içinde formül ve anne sütünü eşit şekilde ısıtır (sıcak noktalar yok!). Tasarımı, açılı ve geniş boyunlu çeşitler de dahil olmak üzere çoğu şişeye uyar.

Gerçek Bardak Gibi

Munchkin Miracle Alıştırma Bardağı

Bu akıllı bardak 360 derecelik bir tasarıma ve çocuğunuz üzerine bastığında sıvıyı yavaşça dışarı çıkaran düz bir kapağa (ağızlıksız) sahiptir ve kullanılmadığında otomatik olarak yeniden kapanır. Ağızlığı olmayan bu üründe çocuğunuz güvenli şekilde bir bardağın kenarından yudumlamayı öğrenir. Ayrıca, bu tasarım bebeğinizin halıya ya da kendi üstüne dökmesini önler. Plastik versiyonu BPA içermez ve ayrıca paslanmaz çelik seçeneği de vardır.

Bez Değiştirme Minderi

Keekaroo Peanut bez değiştirici

Bu bez değiştirici, bebeğe rahatça uyacak şekilde yumuşak ve kavisli. Çocuk odasından oturma odasına, ebeveyn odasına taşımak kolay. Ama bu ürünün en iyi kısmı, suya dayanıklı ve kolay temizlenebilir olmasıdır. Değiştirmek ve yıkamak için ilave kılıfları yoktur.

Süper Büyük Bebek Kapısı

Regalo bebek kapısı

Bebekler sürünme aşamasına geldiğinde, gözünüzü bir saniyeliğine bile başka yere çevirseniz kaybolabilirler. Bu ekstra büyük kapı, bebekleri veya küçük çocukları bağımsız bir çerçevede veya soba, kitap rafı gibi dokunmamaları gereken şeylerden uzak tutmak için mükemmeldir. Kolayca çeşitli şekil ve boyutlarda ayarlayabilir(19 metrekareye kadar ) ve kolay taşıma ve depolama için kompakt bir boyuta kadar katlanır. İç mekanda veya dışarıda kullanılabilir.

Hastalık Sırasında Kurtarıcı

Nose Frida Burun Aspiratörü

Evet, kulağa biraz iğrenç geliyor, ancak burun aspiratörleri bebeği rahatlatmak için çok etkili bir yoldur.  Sadece büyük tüpü çocuğunuzun burun deliğine yerleştirin ve sümüğü emmek için kırmızı ağızlığı kullanın (evet, işte böyle çalışır). Tek kullanımlık filtrelerle birlikte gelir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

1
1 Beğeni

Sizin Tepkiniz Nedir?

Komik Komik
1
Komik
Bayıldım! Bayıldım!
11
Bayıldım!
Garip Garip
1
Garip
Sevmedim Sevmedim
1
Sevmedim

0 Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir